Transfery #9

🔄📝 TRANSFERY #9

🔥 3 transferowy hit, bywalec wyższych lig piłkarskich (oraz niegdyś testowany przez Górnik Zabrze) powraca na murawy w barwach naszego klubu!

Denis Kagize po przerwanej na poziomie III ligi przygodzie z piłki, postanowił ponownie przywdziać buty piłkarskie i zdecydował się na biało-niebieski trykot.

Nasz nowy nabytek to wychowanek KS Kolejarz-Prokocim, z którego trafił prosto do Górnika Wieliczka, gdzie w sezonach 2010/11 oraz 2011/12 występował na poziomie III ligi.

Prosto z Wieliczki udał się poziom niżej do IV ligi, reprezentując Borek Kraków, a następnie wpisany został do kadry Zjednoczonych Branice w V-lidze.

Na przełomie 2012 i 2013 roku wziął rozbrat z futbolem. Głód gry okazał się jednak silniejszy i właśnie tego lata ponownie został zrzeszony w PZPNie jako zawodnik Bieżanowianki!

🚑 Denis na dobre zagości w naszej drużynie za około 2-3 tygodnie po wyleczeniu urazu, którego nabawił się podczas okresu przygotowawczego.

ℹ️ POZYCJA NA BOISKU
W dotychczasowych spotkaniach kontrolnych testowany był głównie jako skrzydłowy. Podczas treningów również przejawiał predyspozycje do gry na tej pozycji. Cechuje się dobrym przeglądem pola, rozwagą w rozegraniu piłki i predyspozycją do gry kombinacyjnej. Bardzo możliwe, że w przyszłości zagości na wielu pozycjach, gdyż sprawia wrażenie zawodnika bardzo uniwersalnego.

📃 HISTORIA KLUBOWA
– 2010 Prokocim Kraków (wychowanek)
2010-2012 Górnik Wieliczka (III liga)
2012 Borek Kraków (IV Liga)
2012-2013 Zjednoczeni Branice (V liga)
2019 – Bieżanowianka Kraków

🔵🔵 Witamy na pokładzie! 🔵🔵