Transfery #6

🔄📝 TRANSFERY #6

Zapowiadamy kolejny hit 🔥 i wyczekiwany powrót do domu.

Piotr Więckowski po latach rozłąki wraca na Lipowskiego 5. Przez długi czas były to zaledwie spekulacje, ale finalnie po 12 miesięcznej przerwie popularny Wacu podjął ten sam krok co Kuźmix i skierował swoją przygodę z piłką do naszego klubu. 

Wychowanek Wisły Kraków, w której występował jako junior do 2008 roku, kiedy w wieku 15 lat po raz pierwszy przywdział biało-niebieski trykot Bieżanowianki. Na naszej murawie spędził 3 sezony, a następnie przeniósł się w 2011 roku do Kmity Zabierzów wzmacniając jej kadrę na poziomie Ligi Okręgowej. Na północnych obrzeżach Krakowa spędził 7 sezonów. W sezonie 2018/19 wziął rozbrat z futbolem lecząc kontuzję kolana. Teraz wraca powalczyć o najwyższe cele!

ℹ️ POZYCJA NA BOISKU
Piotrek najlepiej odnajduje się w środkowej części boiska, gdzie też występował w sparingach. Wysoki wzrost w jego przypadku nienaturalnie idzie w parze z dobrą koordynacją co pozwala mu na dryblowanie rywali w samym centrum akcji. Wyróżnia się technicznym uderzeniem lewą nogą, którą z powodzeniem może wiązać krawaty na weselach. Ma predyspozycje do gry w defensywie, ale przede wszystkim należy go szukać bliżej szesnastki rywala.

📃 HISTORIA KLUBOWA
– 2008 Wisła Kraków (wychowanek)
2008-2010 Bieżanowianka Kraków
2010-2019 AP Kmita Zabierzów
2019 – Bieżanowianka Kraków

🔵🔵 Witamy na pokładzie! 🔵🔵