Transfery #10

🔄📝 TRANSFERY #10

🔚👋 10 punkt serii i jednocześnie ostatni jakiego możecie się spodziewać w najbliższym czasie. Przedstawiliśmy już wszystkie wzmocnienia jakie poczyniliśmy przed startem sezonu. Okienko transferowe powoli dobiega końca. Jeżeli w klubie pojawią się kolejne nowe twarze, damy znać jak najszybciej 💪

↩️ Trzeci zawodnik, który po przerwie wraca do Bieżanowianki!

Dawid Nowak wraca co prawda tylko z wypożyczenia, ale zobaczycie go w zupełnie nowej roli!

“Mysza” to wychowanek Bieżanowianki z krwi i kości, chociaż patrząc na jego historie klubową można zwrócić uwagę na sympatię do okolicznego LKSu Czarnochowice.

Dawid już trzykrotnie w swojej przygodzie wędrował do okręgu wielickiego. Za każdym razem powracał jednak na Lipowskiego, gdzie występował od najmłodszych lat.

Tym razem powrót jest nieco bardziej spektakularny, gdyż zobaczymy go w nowej roli jako… bramkarz! Po wielu rozegranych minutach jako zawodnik z pola, zdecydował się założyć rękawice bramkarskie i skorzystać ze swojej zwinności, a jednocześnie skorzystać z doświadczenia w grze nogami.

ℹ️ POZYCJA NA BOISKU
Dotychczas spotykany przy linii bocznej jako boczny pomocnik, rzadziej jako lis pola karnego w samym centrum formacji ofensywnej. Teraz będzie polował na piłki lecące w stronę naszej siatki, rywalizując o pozycję ze Stochelem i Wałachem.

📃 HISTORIA KLUBOWA
– 2011 Bieżanowianka Kraków (wychowanek)
2011-2012 – LKS Czarnochowice
2012-2016 Bieżanowianka Kraków
2016-2017 LKS Czarnochowice
2017-2018 Bieżanowianka Kraków
2018-2019 LKS Czarnochowice
2019 – Bieżanowianka Kraków

🔵🔵 Witamy na pokładzie! 🔵🔵