Transfery #1

🔄📝 TRANSFERY #1

Start sezonu ligowego już za 2 tygodnie, więc czas zacząć serię transferową! W letnim okienku transferowym wykonaliśmy kilka ruchów, których po liczbie testowanych na sparingach zawodnikach mogliście się spodziewać!

Zaczniemy jednak od małej podróży w czasie, aby móc zaprezentować zawodnika, który dołączył do drużyny jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu.

📅 15 maja 2019, tego dokładnie dnia oficjalnie zarejestrowany w drużynie został Szymon Mik!

Po odbyciu ponad 12 miesięcznej przerwy w grze, dołączył do klubu jako wolny zawodnik. Nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie się do ponownej gry, gdyż zaledwie 3 dni później musiał zagrać końcowe 17 minut w spotkaniu z Dąbskim Kraków! Niemal z miejsca okazał się dużym wzmocnieniem, gdyż w kolejnych 3 meczach, w których brał udział wystąpił już w pełnym wymiarze czasu.

ℹ️ POZYCJA NA BOISKU
Szymon występuje na lewej stronie boiska (jest również lewonożny). Najlepiej spisuje się na pozycji bocznego obrońcy, ale również gra nieco bliżej bramki rywala nie sprawa mu problemów. Cechuje się przede wszystkim bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i rzadko spotykanym na tej pozycji przeglądem pola. Potrafi niejednokrotnie zaskoczyć rywali mniej konwencjonalnym zagraniem na wolne pole.

📃 HISTORIA KLUBOWA
Dotychczas nasz nowy zawodnik reprezentował barwy jedynie Cracovii Kraków, w której to jeszcze w 2017 roku występował w ogólnopolskich rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów oraz w IV lidze będąc zawodnikiem rezerw pierwszej drużyny.
Doczekał się nawet profilu na popularnym portalu transfermarkt.

🔵🔵 Witamy na pokładzie! 🔵🔵