Seria zwycięstw przedłużona w ważnym pojedynku!

Podsumowanie

Klasa Okręgowa (Kraków II) - 2023/2024 2023/2024

Pod Skałą, Ściejowice, gmina Liszki, powiat krakowski, województwo małopolskie, 30-375, Polska

(12)
Gwiazda Ściejowice
Bieżanowianka Kraków
0 - 4
Final Score

Wyjazdowe starcie było ważne przede wszystkim dla dalszego układu tabeli. Nasz zespół mimo jednego spotkania rozegranego mniej stawał przed szansą na opuszczenie strefy spadkowej i swoje zadanie wykonał w 100%

PIERWSZA POŁOWA Z “NIEBEZPIECZNYM PROWADZENIEM”

Jedno z piłkarskich porzekadeł mówi o prowadzeniu 2:0 jako jednym z najmniej wygodnych wyników z racji pewności jaką zyskuje zespół prowadzący, którego uśpienie mogą wykorzystać rywale. Takim rezultatem dla naszej drużyny zakończyła się pierwsza połowa, w której do siatki trafiali dokładnie Ci, którzy za strzelanie mieli odpowiadać, a więc dwójka napastników: Jarek Moroński i Mateusz Skwarczek, którzy skorzystali z podań Michała Kuki i Konrada Łęckiego.

DŁUGIE OCZEKIWANIE I “NOGAJ TIME”

Aby uniknąć tego mitycznego niebezpieczeństwa zespół prowadzący musi mówiąc kolokwialnie rywali dobić, ale w tym przypadku na taki tok wydarzeń musieliśmy poczekać. Przez niemal 35 minut drugiej odsłony utrzymywał się ten “niebezpieczny” wynik, aż na murawie w samej końcówce zagościł nasz nominalny obrońca – Adam Nogaj.

Zastępując Jarka Morońskiego od razu wskoczył w buty rasowego snajpera i na 5 minut przed końcem spotkania popisał się uderzeniem… w okienko bramki z… 40 metrów! Gol, którego nie powstydziliby się zawodnicy z najwyższych lig rozwiązywał wątpliwości co do zwycięzcy tego pojedynku, ale na wypadek gdyby ktoś jeszcze wątpił w nasze zwycięstwo Adam dobił rywali w ostatnich sekundach meczu trafiając do bramki jeszcze jeden raz. Mniej okazale, ale zdecydowanie efektywnie.

Dzięki sobotniej wygranej awansowaliśmy na 10. miejsce w tabeli z dwoma spotkaniami do końca rundy jesiennej.

TRENER (BIEŻANOWIANKA): Piotr Fima