Przystawka przed sezonem: Puchar Polski

🥂 Przystawka przed sezonem krakowskiej A-klasy, który wystartuje 24 sierpnia!

⚽🏆 W II rundzie Pucharu Polski (Rejon Kraków) zmierzymy się z niezrzeszoną w ligach MZPN drużyną Rafisu Kraków!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Mecz ze względu na brak własnego boiska odbędzie się na naszym obiekcie przy ul. Lipowskiego 5 (🎫 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów).

W I rundzie nasz zespół odpoczywał ze względu na zajęcie w poprzednim sezonie miejsca wyższego niż 8. w A-klasie. Rafis zaś pokonał po rzutach karnych naszego ligowego rywala Strzelców Kraków (mecz później zweryfikowano jako walkower na korzyść Rafisu).

Nasz niedzielny rywal nie jest drużyną zupełnie nieznaną. To obecny…. 🥈 WICEMISTRZ KRAKOWA! Tak, dokładnie! Zawodnicy Michała Bojanowicza (kapitana drużyny) są znani głównie z występów w krakowskiej Futbolowej Lidze Szóstek (Liga Piłki Nożnej 6-osobowej). Poprzedni sezon zakończyli na 2. miejscu podium.

Nasi zawodnicy pod wodzą nowego trenera Grzegorza Treli dotychczas rozegrali cztery mecze sparingowe, dwukrotnie wygrywając, raz remisując i raz ponosząc porażkę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać ligowych emocji i chcieliby rzucić okiem na nieco odświeżony zespół z poprzedniego sezonu!