Pozytywny ostatni test przed Pucharem Polski

🤝 4. SPARING PRZED SEZONEM

Bieżanowianka – Lotnik Kryspinów 2:0 (2:0)

Zdaliśmy ostatni test przed startem Pucharu Polski! 
W spotkaniu towarzyskim z Lotnikiem trener Trela dysponował dotychczas najszerszą kadrą ze wszystkim meczów (21 zawodników).

Po raz pierwszy od dłuższego czasu testowaliśmy również rozwiązanie relacji LIVE z meczu, która dostępna jest pod linkiem: https://regiowyniki.pl/…/Pilka_Noz…/Polska/MECZE_SPARINGOWE/
Co prawda relacja nie jest zbyt rzetelna, ale postaramy się w przyszłości korzystać jeszcze z tego rozwiązania!

W samym meczu od początku byliśmy stroną przeważającą nad bardzo młodym zespołem gości. Mimo wielu niedokładności w rozegraniu piłki udało się pokonać golkipera Lotnika, co uczynił Tomasz Kozak strzałem z dystansu.

Podwyższenie prowadzenia przyszło kilka minut przed przerwą, a doprowadziła do tego trójkowa akcja z pierwszej piłki pomiędzy Sikorą, Skwarczkiem i Czyżowskim. Ten ostatni wykończył ją strzałem po ziemi tuż obok bramkarza.

Po zmianie stron trener Trela posłał w bój świeższych zawodników, jednak mimo dalszej kontroli przebiegu meczu nie udało się już trafić do siatki rywali.

👥 Zawodnicy, którzy wystąpili w meczu:
🙌 Bramkarze: Stochel, Wałach, Nowak
🛡️ Obrońcy: Wojewoda, Nogaj, Testowany I, Testowany II, Atłas, Mik
🧠 Pomocnicy: Skwarczek, Kozak, Testowany III, Testowany IV, Testowany V, Sikora, Testowany VI, Testowany VII, Pietruszka, Testowany VIII
🎯 Napastnicy: Czyżowski, Machalski

Następne spotkanie już w 📅 niedzielę o 17:00!
🏟️ Stadion ul. Lipowskiego 5 (u siebie)
🏆 Puchar Polski – vs. Rafis Kraków