Pożegnanie trenera


Po czterech wspólnie spędzonych sezonach, awansie do A-klasy i walce w niej o najwyższe cele, przyszedł czas na rozstanie!

Do części osób dotarła już ta informacja z różnych źródeł, więc czas również na oficjalnie potwierdzenie. Od przyszłego sezonu Andrzej Rokicki nie będzie już trenerem seniorskiej drużyny Bieżanowianki.

To były bardzo udane 4 lata dobrze układającej się współpracy. Trener Rokicki przejął nasz zespół kiedy byliśmy w dołku. Po gorszym okresie i spadku do B-klasy, zrobił z chłopaków chcących po prostu grać w piłkę, ekipę na miarę powrotu do wyższej klasy rozgrywkowej. 3 spędzone w A-klasie sezony przyniosły wysokie, trzecie i czwarte pozycje, a w ubiegłych rozgrywkach siódme miejsce.

102 mecze ligowe! 50 zwycięstw na ławce trenerskiej i aż o połowę mniej porażek. 27 spotkań zakończonych podziałem punktów. To wszystko to dorobek naszego szkoleniowca w Bieżce. Za jego kadencji w klubie pojawiło się wiele nowych zawodników, którzy sukcesywnie wzmacniali kadrę obecnej drużyny. Kilku zawodników postanowiło również wrócić na ul. Lipowskiego i z dumą możemy stwierdzić, że staliśmy się niemal rodzinną, dzielnicową drużyną, i w takiej atmosferze również przyszło się nam pożegnać.

Trenerze! Dziękujemy i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Wkrótce opublikujemy informację o nowym szkoleniowcu