Piłkarski thriller w środku tygodnia

Podsumowanie

B Klasa (Kraków III) - 2023/2024 2023/2024

Wojciecha Lipowskiego, Kaim, Bieżanów, Bieżanów-Prokocim, Kraków, województwo małopolskie, 30-864, Polska

(22)
Bieżanowianka II Kraków
Universum Kraków
4 - 4
Final Score

Przełożone ostatnie spotkanie spotkanie sezonu naszej drugiej drużyny przyniosło ogromne emocje w środowy wieczór.

Już na początku spotkania podopieczni Karola Czepca sprowadzili na siebie kłopoty po złym rozegraniu piłki od własnej bramki co zakończyło się stratą pierwszej bramki. Wkrótce zaległości nadrobił Piotrek Kaleta, którego mówiąc wprost nastrzelił Jakub Chlipała po rajdzie w bocznym sektorze.

Radość z wyrównania nie trwała długo bo już niemal po 3 minutach goście bezwzględnie wykorzystali kolejny błąd w rozegraniu i po kontrataku ponownie wyszli na prowadzenie. Powrót do status quo ustanowił Jakub Chlipała, a tym razem przejście od otwarcia gry przy własnej bramki do wykończenia po zaledwie 4 podaniach składało ręce do oklasków.

Po zmienia stron i upływie kwadransu wydawało się, że w końcu naszym zawodnikom udało się wejść na odpowiedni rytm, kiedy wyszli na dwubramkowe prowadzenie i tworzyli sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia większej liczby goli. To, że nie zostały one wykorzystane ponownie bezwzględnie wykorzystali goście, którzy najpierw w 66′ minucie wykorzystali brak porozumienia naszej defensywy przy rzucie rożnym, a następnie już w doliczonym czasie gry doprowadzili do wyrównania.

Pozostaje żałować, że liczba sytuacji bramkowych nie zakończyła się większą różnicą bramkową, która pozwoliła by zamknąć mecz, jednak nie można zapomnieć o błędach i słabej końcówce spotkania, które ostatecznie zadecydowały o podziale punktów.

TRENER (BIEŻANOWIANKA II): Karol Czepiec
TRENER (UNIVERSUM):

OBSADA SĘDZIOWSKA: Marek Jung, Paweł Jung, Karol Kubas