Ogromny niedosyt rezerw

Podsumowanie

B Klasa (Kraków III) - 2023/2024 2023/2024

Wojciecha Lipowskiego, Kaim, Bieżanów, Bieżanów-Prokocim, Kraków, województwo małopolskie, 30-864, Polska

(8)
Bieżanowianka II Kraków
Opatkowianka Kraków
1 - 1
Final Score

Do starcia z Opatkowianką nasze rezerwy przystąpiły pełne motywacji do nawiązania walki o zakończenie rundy jesiennej w czubie tabeli.

Niestety plany na spotkanie szybko pokomplikowały się, kiedy w 11′ minucie rywale zdobyli bramkę na 0:1 po egzekwowaniu rzutu wolnego, a jeszcze przed przerwą doszło do kontrowersji, która zachwiała względną równowagą w naszym zespole. Z boiska przez arbitra usunięty został Kamil Pospuła, a arbiter w protokole umieścił zapis o naruszeniu nietykalności w postaci napierania na niego klatką piersiową. Ten zawodnik nie uczestniczył jednak w żadnej z sytuacji jakie zostały opisane w protokole i stały się tematem dłuższej dyskusji z obserwatorem tego spotkania.

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy arbitrowie w niższych ligach przy obecności obserwatora zachowują się kontrowersyjnie czując presję jaka na nich spoczywa.

Mimo gry w osłabieniu to nasz zespół stanowił stronę dążącą do zmiany rezultatu, a skutkiem tego było trafienie Piotra Dusiło w 50′ minucie. Mimo kolejnych sytuacji, uderzeń w słupek i ogólnego naporu na defensywę rywala kolejnych goli już nie oglądaliśmy i zawodnicy do szatni udali się z ogromnym niedosytem.

TRENER (BIEŻANOWIANKA II): Karol Czepiec
TRENER (OPATKOWIANKA): Michał Budziński

OBSADA SĘDZIOWSKA: Radosław Skowron, Przemysław Hibner, Anna Glanowska

KOLEJNY MECZ REZERW

(9)
Victoria Kraków
Bieżanowianka II Kraków
VS