Koniec jesieni z bolesną porażką

Podsumowanie

Klasa Okręgowa (Kraków II) - 2023/2024 2023/2024

Wojciecha Lipowskiego, Kaim, Bieżanów, Bieżanów-Prokocim, Kraków, województwo małopolskie, 30-864, Polska

(13)
Bieżanowianka Kraków
Orlęta Rudawa
1 - 4
Final Score

Niestety w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej na woim obiekcie ulegliśmy 1:4 Orlętą Rudawa i zimę spędzimy na 11. pozycji w tabeli.

Już w pierwszych minutach goście przedostali się w pole karne, gdzie po kontakcie z Piotrkiem Więckowskim zawodnik Orląt padł na murawę, ale arbiter spotkania nakazał grać dalej. W swoich decyzjach był niezwykle konsekwentny bo również, kiedy to nasi zawodnicy w szesnastce rywali wdawali się w kontakt z przeciwnikami gwizdek arbitra milczał.

Goście nie potrzebowali jednak uderzać z rzutu karnego, gdyż ich przewaga w środkowym sektorze co rusz powodowała stwarzanie zagrożenia, które wkrótce zamieniło się na dwie bramki zdobyte po kontratakach.

W przerwie Trener Piotr Fima zdecydował się wymienić obu środkowych pomocników, ale nie przyniosło to zmiany obrazu gry i w efekcie przeciwnicy ponownie dwukrotnie trafili do naszej bramki, na co w 66′ minucie odpowiedział Mateusz Skwarczek, który po podaniu od Pawła Sikory skierował piłkę w samo okienko. Trafienie pięknej urody, ale niestety jedynie ocierające łzy po wysokiej porażce.

Przegrane pozostałych rywali z dołu tabeli spowodowały, że utrzymaliśmy się na 11. pozycji w tabeli i to na niej spędzimy przerwę zimową, po której do gry wrócimy 17 marca zaczynając od rozegrania zaległego spotkania z Grębałowianką z 11. kolejki.

TRENER (BIEŻANOWIANKA): Piotr Fima