“Dwójka” z kolejnym kompletem w meczu do zapomnienia

Podsumowanie

B Klasa (Kraków III) - 2023/2024 2023/2024

Wojciecha Lipowskiego, Kaim, Bieżanów, Bieżanów-Prokocim, Kraków, województwo małopolskie, 30-864, Polska

(13)
Bieżanowianka II Kraków
KS Tyniec
2 - 1
Final Score

Nasza druga drużyna kolejnym zwycięstwem mocno zaczyna napierać na czub tabeli, zwycięstwem które tym razem było kupione ciężkim do oglądania spotkaniem.

Już na początku spotkania faulowany w polu karnym został Piotr Kaleta, a jedenastkę wykorzystał Bartosz Cioch. Na tym skończyły się pozytywne wieści, gdyż spotkanie po tym trafieniu zmieniło się w “widowisko B-klasowe”, w którym goście przeszli do realizacji swoich celów bezpośrednimi podaniami, a piłka procentowo więcej wisiała w powietrzu niż przebywała na murawie. Chociaż większość z nich skutecznie przechwytywała defensywa to zadanie to z minuty na minutę stawało się coraz trudniejsze, gdyż to właśnie w ataku przyjezdni dysponowali dwoma rosłymi zawodnikami, na których celowane były te zagrania.

Siłą Tyńca okazały się zatem stałe fragmenty gry i po jednym z nich w polu karnym faulowany został jeden z zawodników, a jedenastka zamieniła się na wyrównanie.

Odpowiedzią naszych rezerw również był stały fragment gry, który w pole karne wbił Kacper Juszczyk, a po interwencji bramkarza do bramki skierował ją Piotr Kaleta.

W drugiej odsłonie nasz zespół starał się zdobyć przewagę w rozegraniu piłki, ale przełożyło się to jedynie na kilka strzałów z dystansu, a z kolei na naszej bramce świetnie spisał się Bartosz Zydek, który wybronił uderzenie głową w końcówce spotkania i zatrzymał 3 punkty na Lipowskiego 5!

TRENER (BIEŻANOWIANKA II): Karol Czepiec
TRENER (TYNIEC): Kasjusz Piwowarczyk

OBSADA SĘDZIOWSKA: Michał Fraś, Jan Obłudek, Mariusz Janik