Beznamiętne pożegnanie

Podsumowanie

Klasa Okręgowa (Kraków II) - 2023/2024 2023/2024

Wojciecha Lipowskiego, Kaim, Bieżanów, Bieżanów-Prokocim, Kraków, województwo małopolskie, 30-864, Polska

(25)
Bieżanowianka Kraków
Gwiazda Ściejowice
1 - 4
Final Score

Zaledwie tydzień wystarczał, aby z pełnej werwy drużyny zamienić się w beznamiętną, pozbawioną chęci rywalizacji i walki drużyną.

Po mocny wejściu jakim była strzelona już w trzeciej minucie bramka Piotra Więckowskiego powoli sprowadzaliśmy na siebie coraz większe kłopoty.

Brak chęci bycia pod piłką sprawiał kłopoty w rozegraniu naszej obronie, która z kolei zamiast wdać się w bezpośrednią grę szukając wolnych przestrzeni zaczynała cechować się coraz większą nonszalancją jakby lekceważąc zagrożenie jakie swoim podejściem wyżej stwarzać zaczęli zawodnicy ofensywni gości.

Kulminacja lecącego z minuty na minutę poziomu naszej gry nastąpiła po pół godzinie, kiedy najpierw po stracie w środku pola rywale wyprowadzili kontratak zakończony wymianą podań między napastnikami i golem na 1:1, a następnie w 39′ minucie dośrodkowali w pole karne po rzucie wolnym zamieniło się… w uderzenie na bramkę. Zamieniło, gdyż sam wykonawca nie miał zamiaru bramki strzelić bezpośrednio, ale piłka przeleciała przez nasze pole karne i wpadła do siatki.

Po zmianie stron przez pierwszy kwadrans wysłaliśmy sygnały o chęci walki, po uderzeniach z wolnego Vovy Myshko oraz z akcji Adama Nogaja, ale na tym zakończyły się nasze ofensywne zaciągi.

Rywale wkrótce pognali ze swoją ofensywą, którą początkowo powstrzymał Kamil Stochel, ale wkrótce powtórzyli swój wyczyn i strzelili kolejną bramkę po stałym fragmencie gry, która łudząco przypominała trafienie z 39′ minuty, jednak tym razem wykonywany był… rzut rożny.

Ostatecznie swoją dyspozycję Gwiazda potwierdziła po upływie 70′ minuty i dopiero w końcowych dziesięciu nasz zespół złapał jeszcze nieco wiatru w żagle, kiedy na murawie znaleźli się już wszyscy dostępni zmiennicy (za wyjątkiem rezerwowego bramkarza).

Ostatnia szansa na lepsze pożegnanie z Klasą Okręgową w sobotę o godzinie 15:00 w Rudawie.

TRENER (BIEŻANOWIANKA): Szczepan Różycki
TRENER (GWIAZDA ŚCIEJOWICE):
Marcin Królik

OBSADA SĘDZIOWSKA: Kacper Jasica, Damian Gmitrzak, Dominik Kraszewski

KOLEJNY MECZ

(26)
Orlęta Rudawa
Bieżanowianka Kraków
VS
  • AkademiaAktualnościPierwszy zespółPiłka nożnaRezerwyU13: MłodzikU15: TrampkarzU17: Junior Młodszy
    Mecze ligowe: 1.06 – 5.06